ENI CAR RENTAL – RINAS

ENI CAR RENTAL RINAS – MAKINA ME QERA RINAS Adresa: Prane Kastratit, Rinas – Tirane, Albania

Makina me Qera Eni ofron disa nga modelet me te fundit dhe me te sigurta te makinave, me standardet me te larta te sherbimit ndaj klientit dhe çmimet me konkurrues ne tregun e makinave me qera.

Makinat Fillojne nga 15 Euro Dita! 

Ne punojme vazhdimisht per te ofruar sherbim profesional per te gjithe klientet ne menyre qe ta bejme me te shpejte dhe te lehte rezervimin e makinave. Na Kontaktoni: +355 68 405 7066


Sherbimet:


[NPG id=22353]  • – Makina Biznesi
  • – Makina Ekonomike
  • – Makina Luksoze/Dasmash
  • – Makina Automate
  • – Makina Manuale
  • – Makina Nafte
  • – Makina Benzine
  • – Makina Benzin+Gaz
  • – Çmime Konkurrues

Fillojn nga 40 € / dita
#Audi A4  @2008, diesel – 2.0
2008 Naft Auto 25000

Mercedes-Benz_220_automatic
Fillojn nga 20 € / dita
Evo#220#Automatic
2006 Naft Auto 25000

Mercedes-Benz_C203_EVO_220_DIESEL_AUTOMATIC
Fillojn nga 20 € / dita
C203#EVO#220#DIESEL#AUTOMATIC
2002 Naft Auto 25000

Mercedes-Benz_Eclass_210#220_Cdi
Fillojn nga 15 € / dita
Benz-Eclass#210#220Cdi
2000 Naft Auto 25000

Seat Ibiza_1.4_Manual_Diesel
Fillojn nga 15 € / dita
Seat #Ibiza  #1.4#Diesel #Manual
2004 Naft Manual 25000

VW Golf 5 TDI Comfortline
Fillojn nga 20 € / dita
VW Golf5  , Kamio Manual,   1.9 diesel   #super-economic
2007 Naft Manual 25000

Fillojn nga 15 € / dita
Golf4#1.9diesel
2000 Naft Manual 25000

“Eni Car Rental”  eshte zyrtarisht qe nga viti 2005. Aktiviteti  kryesor eshte i fokusuar ne Sherbimet e makinave me qira dhe servis makinash.


Per Rezervime Tel: +355684057066+355682020803

Makina me Qera Eni

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera