FURRE BUKE PASTICERI ALNA – TIRANE

FURRE BUKE PASTICERI ALNA – TIRANEAdresa: Rruga Sotir Caci ( Fresku ) – Tiranë

Furrë Buke Pastiçeri ALNA ofron produktet e pastiçerisë dhe furrës së bukës të freskëta dhe bio, të pregatitura nga mjeshtra të prodhimit të produkteve të pastiçerisë dhe brumit.

Prodhojmë produkte pastiçerie për raste familjare si dasma, fejesa, ditëlindje, etj, si dhe për organizime eventesh të ndyshme.

Eksperienca prej disa vitesh në treg bëm që ne të ofrojmë një punë cilësore dhe mbi të gjitha me një kujdes dhe pastërti maksimale.

Pranojmë Porosi. Na kontaktoni


FOTO GALERI

[insta-gallery id=”120″]


Kontaktoni per porosi: +355697489093

FURRE BUKE ALNA

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera