AS DENTAL CLINIC – TIRANE

KLINIKE DENTARE NE TIRANE | AS DENTAL CLINIC TIRANE Adresa: Rruga Frosina Plaku, Perballe Pallatit Kontakt, Tirane

Klinika As Dental ka filluar aktivitetitn e saj qe ne vitin 2001. Eshte nje klinike me nivel te larte sherbimi ne fushen e stomatologjise, me mjeke me eksperience shumevjecare te specializuar ne te gjitha fushat e stomatologjise.

Me aparaturat me te fundit bashkekohore dhe metodat e fundit te sherbimit tek ne gjeni siguri, garanci dhe profesionalizem.

Per cdo problem qė keni me dhėmbėt, zgjidhjen e keni tek klinika AS Dental. Mbushje dhe vendosje dhėmbėsh. Zirkon, porcelan, faseta porcelani, impantologji, ortodonci, shėrbime me lazer, etj..!

Qellimi i punes tone eshte ti bejme te lumtur pacientet tane, nepermjet sherbimit te shkelqyer profesional qe ofrojne mjeket me eksperience dhe te specializuar ne te gjitha fushat e stomatologjise. Nje risi ne sherbimin tone eshte trajtimi me lazer i indeve te buta.

[NPG id=34413]


SHERBIMET E OFRUARA NE KLINIKE:
 • STOMATOLOGJI ESTETIKE
  • ESTETIKË DENTARE
  • GINGIVEKTOMI ME LAZER (ZGJATJE E KURORAVE)
  • FASETA PORCELANI EMAX
  • FASETA KOMPOZITI
  • INLEJ DHE ONLEJ
  • MBUSHJE ESTETIKE
  • ZBARDHIM
  • FILLERA NOSAL
  • PIKAT NASA – LABIALE
 • KIRURGJI
  • FRENULUMEKTOMI (PRERJE E FRENULUMI ME LAZER)
  • ZGJERIM TË KUFIJVE P ËR RETENSION TË PROTEZAVE
  • EKSTRAKSIONE
  • OPERCULEKTOMY
  • REZEJSION APIKAL
 • ORTOPEDI
  • PROTEZA TOTALE ME DHEMBË PORCELANI
  • PROTEZA SKELETIKE
  • PROTEZA ACETALI – PROTEZA ELASTIKE
  • URA METAL – PORCELAN
  • URA PALADIUM – PORCELAN
  • URA ZIRKONI – EMAX
  • URA ME STRUKTURË FLORIRI
  • URA ME STRUKTURË TITANI
 • PARODONTOLOGJI
  • TRAJTIM I XHEPAVE PARADONTOLOGJIK ME LAZER
  • TRAJTIM I HIPERTAFIVE GINGIVARE
  • REDUKTIM I MIKROBEVE ME LAZER DHE BIOSTIMULIM
  • PASTRIM I THELLË MANUAL
 • ENDODONCI
  • MBUSHJE KLASIKE DHE MODERNE
  • TRAJTIM TË VECANTE ME LAZER NË RRËNJËT ME INFEKSION
 • ORTODONCI
  • FIXE
  • LEVIZSHME
  • INVISALIGN
 • IMPANTOLOGJI


Per me Shume Info ose per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355682054448 / +35542228956

As Dental Clinic – Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera