LAGUNA E VJETER – RESTORANT MILOT

LAGUNA E VJETER – RESTORANT MILOT Adresa: * Laguna e Vjetër * Dalja nga ura Matit “Berluskoni”, 2 km nga rruga nacionale në drejtim Gurëza- Milot

Laguna e Vjetër prej vitit 1999 sjell për ju aromën e një atmosfere të vertetë, dhe shijen e një kuzhine të pasur.Vendi ideal për të kaluar momente të paharrueshme me miqtë tuaj dhe jo vetëm.

Krijmtaria dhe finesa e kuzhinës, e realizuar me mjeshtëri të madhe nga artistët e gatimit, mastershefat tanë serviren për ju të freskëta dhe bio.

Provo te eksplorosh Lagunën e Vjetër  dhe do t’ju ofrojmë florën dhe faunën e pasur në ambjentet tona.  Gjithashtu ofrohet kënde lojërash ku fëmijët mund të argëtohen pafund.

Kënaqësinë e natyrës dhe të cilësisë do ta gjeni tek Laguna e Vjetër ?? Ju Mirëpresim!

[MPBOX id=25197]


REVIEW


INSTAGRAM GALERI

[insta-gallery id=”190″]


Shërbimet që Ofrohen • Restorant • Bar • Flora & Fauna • Kënd Lojërash për Fëmijë • Oragizimi Familjare • Etj..!

FOTO TË AMBJENTIT

[NPG id=18176]

L


Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera