LIREDI AUTO – TIRANE

LIREDI AUTO – PJESE KEMBIMI PER MAKINA NE TIRANEAdresa: Ish Menca e Shkolles se Partise, Rr. Dritan Hoxha – Tirane

Liredi Auto eshte nje kompani e cila operon ne sektorin e pjeseve te kembimit, vajra lubrifikante, filtra (kamiona-vetura), aksesore te ndryshem, etj. Qe ne fillimet e vitit 1994 duke marre dhe emrin LIREDI ne vitin 2003 kjo kompani tashme numuron plote vite eksperience ne kete treg.

Kjo rritje e qendrueshme gjate ketyre viteve tregon me se mire per besimin e krijuar nga klienteve tane te cileve kujdesemi gjithnje tiu ofrojme nje sherbim teper cilesore.Personeli yne i kualifikuar ben ceshte e mundur te siguroje klienteve tane kerkesat ndaj tyre. Gama shume e gjere e produkteve qe ne disponojme oriigjinale dhe ato konkurence, na ben neve nje zgjedhje te persosur per sherbimet qe ju duhen per te riparuar automjetin tuaj.

Ne jemi Liredi Auto!

Ne jemi  nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.Me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg.


Ofrohen:

  • Pjese Kembimi
  • Lubrifikante
  • Aksesore
  • Filtra
  • Solucione
  • Pjese Elektrike
  • Karroceria
  • Etj..!

“Zgjedhja me e mire per automejtin tuaj!”


Tel: +35542221313 / +355676025314

LIREDI AUTO TIRANE
 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera