Kërko

MAKS HAIR STUDIO – TIRANE

MAKS HAIR STUDIO TIRANE – PROFESIONAL ARTISTAdresa: Rruga Milto Tutulani, perballe Juridikut, Blloku – Tirane

Maks Hair Studio, Profesional Artist ofron sherbim te kualifikuar dhe profesional per flokun tuaj. 

I specializuar per Kolorizim prane qendres  @Avalonhair si dhe @erblinxerxa_studiovolume Maks Hair Studio ofron kujdes maksimal per ju. 

Trajnimet profesionale te marra nga Artiste te huaj na bejne qe te ofrojme pune cilesore dhe ju bejme te ndiheni si asnjehere me pare. 

Ju Mirepresim!


FOTO GALERI 

[insta-gallery id=”88″]


Sherbime:
  • – Professional Coloring
  • – Balayage
  • – Ombre
  • – Highlight
  • - Etj..!

Investo ne flokun tend sepse eshte KURORA qe nuk e heq kurre ?.

Na vizitoni ne sallonin tone per çmimet me te mira! Per rezervim orari telefononi:

Tel: +355 695 55 3355

. 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL