MOBILERI GLOBI – TIRANE

MOBILERI NE KAMEZ • MOBILERI GLOBI KAMEZ Adresa: Rruga nacionale Kamez-FusheKruje. Km.3, Qerek

Mobileri Globi ofron prej vitit 1994 ofron ne treg mobilje dhe aksesore per arredimin e shtepise apo biznesit tuaj. Mobileri Globi ofron produkte në kategoritë: Mobilim dhe dekorim i brendshëm dhe i jashtëm, Kuzhina dhe aksesorët e saj. Kompania ofron mobilje per dhoma gatimi, dhoma ndenje, mobilje per kuzhina gatimi dhe realizon mobilim salloni, shtepie, zyre si dhe Mobilim / Arredim Bari, Restoranti dhe Hoteli apo ambjente te ndryshme Biznesi.

Globi ofron mobiljet më të mira për të gjitha ambientet tuaja si: Kuzhina gatimi, dhoma gjumi, soxhorno, divane per sallone, divane per zyra, kolltuqe zyre, kende moderne, karrige dhe tavolina, kolltuqe te ndryshme, portmonto, akesore per korridor si dhe një sërë elementësh për mobilimin e shtëpisë suaj.

[NPG id=31596]

[su_button url=”https://www.facebook.com/inalbaniaa/posts/377026636146827?__tn__=-R” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]KLIKO KETU PER TE SHIKUAR TE GJITHA FOTOT! [/su_button]


Mobileri Globi ofron çmimet më të mira, shërbimin e pakrahasueshëm, gadishmerine për të realizuar të gjitha kërkesat, përmbushjen e çdo nevojë të familjeve, bizneseve dhe institucioneve. Gama e gjërë e produkteve dhe krijimi i moduleve të pafundme i mundëson klientët të përmbushin çdo nevojë dhe nga ana tjetër bën të mundur personalizimin sipas shijeve të tyre me qëllim të krijimit të mobiljeve me porosi.

Comfort what you deserved!

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 68 214 2430

MOBILERI NE KAMEZ • MOBILERI GLOBI KAMEZ

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera