IMPIANTE ELEKTRIKE LORENCI – SHKODER

PORTA AUTOMATIKE & IMPIANTE – ELEKTRIKE  LORENCI – SHKODER
Adresa: Qender Bushat, Shkoder

LN Electronic me nje eksperience prej disa vitesh ne treg, ofron ne fushen e sistemeve elektrike per ambjente banimi dhe industriale disa lloje te ndryshme sherbimesh si:

  • Montimin dhe asistencen ne rrjetet e vezhgimit dhe survejimit te ambienteve tuaja.
  • Montimin dhe asistencen ne sistemet e automatizuara per Portat automatike industirale dhe banimi.
  • Gjithashtu ofron projektim dhe zbatim te rrjeteve elektrike industirale dhe banimi duke perfshire dhe videocitofonat ne komplekse pallati apo dhe ambjente banimi.


LN ELECTRONIC OFRON

Porta Automatike: Porta Automatike te sistemeve me teknologjine moderne te kohes. Sisteme te Avancuara dhe me çmimet me te mira ne treg. Porta me hapje automatike me pult ose me ane te smarphon-it tuaj. Ofrojme lloje te ndryshme zgjedhjesh.

Kamera Vezhgimi: Ofrojme shitje dhe montime te kamerave te sigurimit per shtepi dhe biznese. Kamera te markave me te njohura ne treg, teper cilesore dhe mund te perdoren nga Pc ose Celulari.

Video Citofona: Ofrohen Video Citofona cilesor per Ambjente Shtepie, Ambjente Biznesi apo Komplekse Pallatesh.

Sisteme Alarmi: Shesim dhe Montojme Sisteme Alarmi te Avancuara me teknologjine me te fundit. Sistemet tona te Alarmit mundesojne realizimin ne kohe te procesit perkates. Cilesi dhe Garanci ne çdo produkt.


Fale eksperiences se fituar dhe korrektesise ne pune, çdo sherbim ofrohet cilesor dhe me materiale teper komfort dhe rezistent.

Per me Shume Info Tel: +355682003313

Porta Automatike / Kamera Vezhgimi – Lorenc Ndoja Shkoder

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera