Kërko

PRIVE SPA MASSAGE – TIRANE

PRIVE SPA MASSAGE – TIRANE Adresa: Rruga Donika Kastrioti – Tiranë

Prive SPA Massage ju ofron relaksin e vërtetë që çdo njeri e dëshiron. Qendra jonë operon me një staf profesionistësh dhe të kualifikuar. Në Prive SPA gjeni gjithçka që ju duhet për të bërë veten të ndiheni plot energji dhe pozitivitet.

Trupi dhe shpirti janë të lidhur me njeri-tjetrin pasi një gjendje e mirë fizike ndikon në qetësinë e mendjes. Me shërbimet tona do të gjeni forcën universale të jetës që rregullon mirëqenien dhe vitalitetin.

Reahtia e kërkuar gjendet në Prive SPA! Ju Mirëpresim!

[MPBOX id=25197]

[insta-gallery id=”206″]


LLOJET E MASAZHEVE DHE SHËRBIMEVE QË OFROHEN

– Masazh Relax për femra & meshkuj – Masazh Suedez – Masazh Thai – Masazh Trupi me Hot Stone – Masazh Relax me Mjaltë – Masazh Relax me Mjalë Çift – Masazh Kurativ – Masazh me Kripën e Detit të Vdekur – Masazh me Pinda – Masazh me Kupa – Masazh + Skrap Trupi – Masazh Sportiv – Masazh me 4 Duar – Depilim për femra dhe meshkuj  – Trajtime fytyre për femra dhe meshkuj

FOTO GALERI

[NPG id=18373]


Telefon: +35544500405 / +355697737266

P

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL