RESTORANT HIMA – FARKE

RESTORANT DASMASH FARKE – RESTORANT HIMAAdresa: Farke – Tirane

Bar Restorant Hima eshte vendi ideal per organizimin e eventit tuaj me te rendesishem, organizimin e dasmes tuaj te enderrave. Gjithashtu ofrohet ambjent per organizime te ndryshme si ditelindje, fejesa, evente, etj..!

Stafi i kualifikuar dhe arredimi i ambjentit ne menyre moderne ben qe dasma juaj te behet e mrekullueshme. Ambjent per bar coffee dhe coctails.

Ju mirepresim!


[NPG id=18325]


Gjithashtu ofrojme edhe produkte te pasticerise per kliente te rastesishem ose per porosi per evente!

Per Rezervime Tel: +355693720108 / +355685130299

RESTORANT DASMASH FARKE – RESTORANT HIMA

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera