RESTORANT VELLEZERIT ZANI – MAMURRAS

RESTORANT DASMASH NE MAMURRAS Adresa: Fushe Mamurras

Restorant Vellezerit Zani ofron ambjent komod per organizim dasmash dhe gezimesh te ndryshme familjare. Kapaciteti mbi 300 persona, hapesira  e bollshme, arredimi komod si dhe sherbimi korrekt i stafit, bejne qe te kaloni nje event te paharrueshem.

Ofrohet ushqim bio i fresket, tradicional me pjata menu te ofruara nga restoranti ose te perzgjedhura nga ju. Gjithashtu ofrohen produkte pasticerie te ndryshme. Ju Mirepresim! 


Ofrojme:
  • Restorant
  • Pasticeri

Per me Rezervime ose Per me Shume Info Tel: +355683953757

RESTORANT DASMASH NE MAMURRAS

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera