Kërko

BY MARGARITA ATELIER • TIRANE

VESHJE TE PERSONALIZUARA PER FEMIJE • VESHJE ME QERA PER FEMIJE Adresa: Rruga Viktor Hygo, Blloku i Ambasadave, Mbrapa Ambasades Kineze, Tirane

Margarita Velillari / Rita Stiliste ofron veshje me porosi per gra dhe femije. Ofrohen veshje, punime me dore, punime me qendisje, veshje te personalizuara per femije dhe te rritur, etj..! Ofrojme Shitje & Qera.

Ofrojme cdo gje per femije (1-14 vjeç) si: Fustane, Kostume, Veshje me Personazhe te Disney Land si Hirushja, Borebardha, etj…, shkrime dhe personalizime nga me te ndryshmet ne veshje.


  • Veshje me Porosi te Personalizuara per Femije
  • Veshje me Porosi te Personalizuara per Femra
  • Fustane per Femije 1, 2, 3, …14 Vjeç
  • Kostume per Djem 1, 2, 3,…14 Vjeç
  • Punime dore me grep
  • Punime dore me gjilpere
  • Punime dore me shtiza
  • Shitje & Qera

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 69 227 5070

VESHJE TE PERSONALIZUARA PER FEMIJE • VESHJE ME QERA PER FEMIJE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL