Kërko

GOMISTERI ELISI – ISH KENETA / DURRES

GOMISTERI NE DURRES – GOMISTERI ELISI DURRES Adresa: Rruga Adria, Pas Kalcetos, Ura Dajlanit, Durres

Gomisteri Elisi ofron Goma dhe Disqe te modeleve te ndryshme te reja dhe te perdorura me cmimet dhe cilesine me te mire ne treg.

Ofrojme Drejtim dhe Ballancim te Disqeve te te gjitha llojeve.

Ofrojme Goma Dimerore, Verore si dhe 4 stinet.

[su_youtube_advanced url=”https://youtu.be/XYgsngQfwGY” width=”960″ height=”360″ autohide=”no” autoplay=”yes” loop=”yes”]

Ofrojme markat me te njohura ne treg. Ju Mirepresim!

[instagram id=”61311″]


Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 69 655 5735

Gomisteri Elisi – Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL