GREEN GARDEN RESORT – TIRANE

RESTORANT NE BERZHITE / TIRANE Adresa: Autostrada Tiranë – Elbasan, Berzhitë, Tiranë

[su_button url=”https://wa.me/00355682069684?text=Pershendetje.%20Po%20lexoja%20ne%20portalin%20https%3A%2F%2Finalbania.al%20per%20*GREEN%20GARDEN%20RESORT*%20dhe%20doja%20te%20dija…” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”8″ center=”yes” radius=”round” icon=”icon: whatsapp”]Na Kontaktoni ne WhatsApp![/su_button]


Green Garden Resort ndodhet në periferi të Tiranës, në një vend të rrethuar me kodra të gjelbërta dhe buzë Lumit, qe sjellin pastërtinë dhe ajrin e freskët. 

Në Restorantin e Green Garden Resort do të gjeni Ushqim Tradicional dhe Mesdhetar të pergatitur me mjeshtri nga shefat e guzhinës. 

Ambjenti i arreduar më së miri, ofron mundësinë e organizimit të një dasme madhështore, apo të organizoni ditëlindje dhe gëzime të ndryshme familjare

Gjithashtu Green Garden Resort ofron Kënd Lojrash për Fëmijë dhe Pishina Verore. Ju Mirëpresim! 

Green Garden Resort is located in periphery south-east of Tirana in a green surrounded location with green hills and a river which passes nearby.

Perfect location for all Flexitarian in a relaxed atmosphere with traditional Albanian kitchen, swimming pool and UV protected sunshade. Welcome!

[NPG id=23786]


Green Garden – In Tune with Nature!

Gjelbërim. Restorant. Kënd lojrash. Pishina. Festa familjare. Dasma. Traditional/Slow Food! 

Tel: +355 68 206 9684

Email: ggrestorant@gmail.com

⬇️ WhatsApp ⬇️

 

RESTORANT NE BERZHITE / TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code