DREAM PLACE HOTEL • KAMEZ

DREAM PLACE HOTEL • KAMEZ

Dream Place Hotel, Hoteli me i Ri ne Kamez, me dhoma te akomoduara ne menyre moderne, bashkekohore, te pajisuar me Kondicioner, Jaccuzzi, Tualet Privat, Dush me 3 menyra perdorimi, Pasqyre, Tharese flokesh, Dollap rrobash, Frigorifer, etj…

Sherbim Recepsioni, 24 ore. Mengjesi i Perfshire ne Çmim. Wiffi dhe Parking Falas. Ju Mirepresim!

Pasterti
Për pastrimin e Hotelit përdoret dezinfektues. Sipërfaqet me prekje të lartë pastrohen dhe dezinfektohen. Çarçafët dhe peshqirët lahen në 60°C ose më të nxehtë.


Check-in
Distancimi social pa kontakt. Maska mbrojtëse në zonat kryesore të kontaktit. Dhomat mbahen bosh ndërmjet qëndrimeve. Masat e distancimit social në vend.


Vendodhje Perfekte
Vendndodhja jonë është e pozicionuar në mënyrë perfekte që ju të zbuloni kryeqytetin tonë, Tiranën dhe destinacionet më tërheqëse pranë hotelit.

Adresa: Perballe Komisariatit te Policise, Kamez

Per Rezervime, Na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code