Syze Optike & Dielli

OPTIK OUTLET TIRANE

SYZE OPTIKE & SYZE DIELLI – OPTIK OUTLET TIRANE
Adresa: Rruga e Saraceve, Te Selvia – Tirane

Tel: +355 69 532 4371

Optik Outlet Tirane ofron  Syze Dielli dhe Optike per Femra, Meshkuj dhe Femije.

Ofrohen Markat me te njohura ne treg si: Lindberg, Silhouette, Reykjavik, Cartier, Chopard, Tom Ford, Alain Mikli, Miu Miu, Porsche, Gucci, D&G, Ray Ban, Chanel, Bvlgari, Boss, Swarovski, Moschino, Dsquared, Persol, Mykita, Cristian Dior, Emporio Armani, Versace, Fendi, Etj..!

Oferte: Te gjitha Syzet shiten me 1/3 e ÇMIMIT! Ofrojme:

  • – Syze Dielli per Femra
  • – Syze Dielli per Meshkuj
  • – Syze Dielli per Femije
  • – Syze Optike per Femra
  • – Syze Optike per Meshkuj
  • – Syze Optike per Femije

Per me shume informacion na shkruanine DM ose tel: +355695324371

Optik Outlet Tirane