Furre Buke Pasticeri

BAR & PASTICERI VALENCIA – TIRANE

BAR & PASTICERI VALENCIA – TIRANE
Adresa: Rruga Jordan Misja, Tirane

Tel: +355 69 308 0360

Bar & Pasticeri Valencia ofron ambjente per te shijuar nje kafe apo produktet e pasticerise me miqte apo familjaret tuaj.

Ne Pasticer Valencia mund te porosisni embelsira / torta te personalizuar per dasma,  ditelindje apo per çdo rast gezimi familjar apo festa te ndryshme. Tortat jane simboli i festes per te gjithe. Ne pergatisim nje shumellojshmeri te tyre per te plotësuar çdo preference tuajen.

Ne ofrojme vetem produkte te fresketa, te pergatitura ne ambjentet tona. Cdo produkt eshte i kontrolluar dhe ka shije unike te tij.

  • Pasticeri
  • Pranojme Porosi


Me shumellojshmerine e produkteve, Valencia ju Mirepret ne Dyqan!

Per Porosi Tel: +355693080360

Furre Buke & Pasticeri Valencia