DELTA HOTEL & EVENTS – DURRES

DELTA HOTEL & EVENTS – HOTEL NE DURRESAdresa: Autostrada Durrës-Tiranë, Km.5 – Durrës

Delta Hotel & Events, një nga ndërtesat më mbresëlënëse në qytetin e Durrësit, vendi juaj i relaksit.

Hotel Delta është destinacioni më i mirë për udhëtimin tuaj të ardhshëm. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke udhëtuar për biznes apo kënaqësi, ju do të gjeni kombinimin e përsosur të rehatisë dhe komoditetit me ne.

[insta-gallery id=”160″]

Hotel Delta eshte Vendi ku eventi më i rëndësishëm i jetës suaj merr kuptimin e duhur.

Hotel Delta ju bën të ndiheni të privilegjuar në ambjentet komode dhe dhomat luksoze.

Ju Mirëpresim!

Për më shumë info vizitoni www.hoteldelta.info

[NPG id=17884]


Telefon: +355052706133

Celular : +355694040822

Për Evente : +355693324877

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera