Bakery Bar Kafe Furre Buke Pasticeri

NANA’S BAKERY – TIRANE

NANA’S BAKERY – TIRANE
Adresa: Rruga Reshit Collaku – Tirane

Tel: +355 69 633 5331

Nana’s Bakery e vendosur ne nje nder zonat me te populluara ne Tirane dhe shume pak larg qendres, ofron ambjent relakaues per te kaluar momente qetesie me miqte apo familjaret tuaj.

Nana’ s Bakery ofron ambjent per kafe apo per te shijuar prodhimet e pasticerise te cilat kane shije unike.

Nana’s Bakery ofron gjithashtu edhe prodhimet e brumit, do te gjeni te gjitha llojet e bukes.

Ju Mirepresim!  • – Bakery
  • – Bar Kafe
  • – Pasticeri
  • – Buke
  • – Wiffi
  • – Parking

Tel: +355 69 633 5331

Nana’s Bakery