Kërko

AL CASA VERANDA HOTEL – TIRANE

HOTEL NE MEZEZ KASHAR TIRANE Adresa: Rruga Abdyl Frasheri, Mzez, Tirane

Al Casa Veranda Hotel eshte nje Hotel krejtesisht i RI, dhe nje Risi ne tregun metropolitan te sherbimit.  Hoteli ofron 10 Dhoma te mobiluara me Standart, Cilesi, Staf miqesor dhe Cmime konkurruese.

Ju mund te Pushoni, Shijoni dhe te kaloni momente relaksi krejtesisht ndryshe, larg zhurmes dhe rremujes se perditshmerise.

Ne Ofrojme gjithmone sherbim korrekt dhe te shpejte ndaj klientit. Hoteli ofron Gjelberim, Relax, Komoditet, Atmosfere dhe Parkim + Wiffi. 


[NPG id=70435]


Ofrojme Cmime Ekonomike. Ju Mirepresim ! 

Per Rezervime na Kontaktonni!

Tel: +355 68 677 3906

HOTEL NE MEZEZ KASHAR TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL