RESTORANT PESHKU I ARTE – TIRANE

RESTORANT PESHKU I ARTE TIRANE – RESTORANT PESHKU TIRANEAdresa: Perballe Shkolles se Baletit, Rr. Bako Dervishaj – Tirane

Restorant Peshku i Arte, i vendosur vetem pak metra larg qendres se Tiranes, ofron per ju shijen e vertete te produkteve te detit. Servirim per ju produktet e fresketa dhe te gatuara nga shefa te specializuar te kuzhines.

Stafi korrekt dhe arredimi me se miri i ambjentit ben qe te kaloni momente te paharrueshme me miqte apo familjen tuaj.

Pranojme prenotime per oragnizime ne grupe ose per manifestime ditelindjesh. Ju mirepresim!


VENDODHJA E RESTORANTIT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera