Fasada Xhami Punime Duralumini

VERAL ALUMIN SHPK

Veral – ALUMIN Shpk
Adresa: Rruga Vangjel Ceco, Kombinat – Tirane

Tel: +355698620407 / +355682728605

E-mail: mirjanaveral.shpk@hotmail.com

Veral shpk i ka fillesat ne Greqi 45 vjet me pare me ndertime celiku dhe 35 vjet me pare ka bere hapat e pare ne sektorin e aluminit. Kompania ka investuar ne teknologjite e reja dhe ka ecur me ritme te larta duke u bere nje nga kompanite me cilesore dhe me te medha te Aluminit ne Greqi. Nje grup njerezish me objektiva te larta, me nje pasion mbi cilesine dhe sjell: inovacione, projektime, prodhime dhe instalime te produkteve me te reja ne treg. Me muaj te tere, stafi ka qene pjesemarres ne shume seminare. Kompania trajnon personelin ne menyre te kualifikuar qe personeli i kompanise te behet me i miri.

VERAL Alumin ofron nje game te gjere te produkteve te reja inovative, te cilat e bejne ambjentin tuaj me luksoz dhe komode, duke perdorur teknologjite me te fundit te llojit te tij. Ju na besoni dhe ne ju sherbejme ne nje kohe shume te shkurter.

Kornizat e Dritareve me Hapje & Rreshqitje

Eksperienca jone e gjate ne ndertimin e dritareve dallohet nga specifikat tona te thjeshta dhe detajet teknike qe vendosen ne to nga VERAL.

Dritaret e VERAL

Kualifikimet, makinerite, eksperianca, teknologjia dhe aksioneret prodhojne dritare cilesore.

Grila Me Kanate

Grilat me kanate, perbehen nga e gamë e gjerë e pjesëve të aluminit në varësi të madhësive të ndërtimeve, me profil alumini, me izolim poliuretani, me kuti dhe kanata alumini, në shumë dimensione dhe sisteme me mbyllje shtesë për siguri më të madhe.

Grila Alumini

Grila shumengjyreshe. Hijeshi absolute, bukuri, kombinim, traditë dhe paraqitje e mrekullueshme.

Dyer te brendshme Alumini

Ne jemi kompania me e madhe ne konstruksione alumini. Prodhimet tona te Aluminit jane mbreslene dhe te shkelqyera sa qe nuk ka nevoje per shume fjale. Perfitimet tona dhe ajo cka na ben te jemi ne avantazhe te proshimeve te aluminit eshte perdorimi i shume ngjyrave RAL dhe llojeve te drurit.

Dyer te Jashtme te Blinduara

Dyert e ketij lloji jane te ndertuara me panele xhami jashte kornizes. Gjithashtu ne investojme ne ndertimin e murit me material te njejte  dhe si rezultat perfundimtar kemi nje panel te madh me paraqitje te njejte.

Inox (dyert kryesore të hyrjes)

Dyert e jashtme perbehen nga çeliku dhe Inoxi. Jane zgjidhje ideale për zyra dhe dyqane prestigjoze.

Parmake Inox

Gama e parmakeve te aluminit dhe inoxit  ofrojne opsione të pakufizuar për çdo aplikim në të dyja ambjentet, në natyrë dhe ne ambjente te mbyllura. Aplikacionet horizontale / vertikale dhe te nderlidhura janë disa nga zgjidhjet. Nje pamje estetike e produktit, qëndrueshmëri dhe lluks.

Parmake te Lustruar

Sistemi i parmakeve te kateve me lustrim me perberje baze alumini, ofron pamje mahnitëse, estetike dhe funksionale pa kufizimin te pamjes. Sistemi i pranon cdo lloj xhami. Baza është e mbuluar me perberje alumini dhe anashkalon zëvendësimin me xham pa shkaktuar dëme në dysheme apo ne ambjente te tjera. Pjesa e veshjes eshte vetëm 12 cm lartësi dhe janë në dispozicion te një shumëllojshmërie të gjerë ngjyrash. Pershtatet me ngjyra të veçanta si në ndertime Inoxi dhe ngjyrat e drurit.

Skylight

Ndërtimet skylight jane shume moderne dhe funksionale për kulmet dhe tarraca.  Propozimet arkitekturore ofrojnë kombinimin e duhur për shfrytëzim të hapësirës me ndriçim të bollshem dhe dizenjo moderne.

Fasada

Dizenjo Moderne, varacione strukturash te perhershme dhe te qendrueshme te cilat ruajne standartet e kerkuara te cilesise.

Grila Fikse

Grilat fikse alumini jane me ngjyra te ndryshme dhe gjithashtu me funksione manuale ose elektrike.

Grila (Zgjedhje Speciale)

Ofron lidhje sistemi te kompletuara, te brendshme ose te jashtme, i perbere nga pjese fikse ose levizese, me materiale metalike ose cope, me shumellojshmeri zgjedhje ngjyrash.

Vetrata Orama Minimal

ORAMA SISTEM PIVOT

ORAMA MOSTRA

VILE ME ORAMA MINIMAL FRAMES

SUPER VILE ME ORAMA MINIMAL FRAMES

VETRATE ORAMA ME 5 KANATA TE GJITHA TE LEVIZSHME

ORAMA VETRATE ME RRESHKITJE SUPER CILESI

 


Per me shume info na kontaktoni: +355698620407 / +355682728605

 

Veral shpk Albania


PARTNERET